Kerynka

Jakej je rozdíl mezi psychologem a psychyatrem ?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka byla vložená několikrát:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=psycholog+a+psychi­atr&sa=Vyhledat#1222

Další odpovědi
Drap

Psycholog radí a rozebírá. Psychiatr může stanovit i diagnozu a léčit medikamenty. Myslím, že tato otázka zde již byla několikrát. Vyhledejte si ve vyhledávači.

tazatelka

Psycholog nestudoval medicínu, psychiatr ano.