151kbar151

Jakej je rozdíl mezi kuřáckou restaurací a hospodou?

Nejlepší odpověď
HOMER

Takej,že do hospody se chodíš ožrat,zatímco do restaurace nažrat.

Další odpovědi
Drap

Restaurace by měla mít lepší vybavení i lepší servis než hospoda, ale dnes už tento rozdíl neplatí.Nekučácká může být i hospoda. Ale kafe bez cigarety ??-tomu nerozumím

tom004

HOMER,to napsal přesně.A líbí se mi,i tato definice hospody:
„Hospoda je veřejný podnik, kde se lidé snaží dosáhnout pokročilého stavu mentální inkompetence opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů.“ 🙂

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Hospoda

anonym

Jako rozdíl mezi Restaurací a Hospodou…

arygnoc

restaurace je lepší jídelna, kde vám nabídnou i pití (patřičně předražené), ho spoda je bez jídla (napočítame li guláš ze psa) s taktéž předraženým pitím.

jsou i fajnové restaurace, alr to by jste musela mít plat poslance.
o hospodách ani nemluvím.