bolak

Jakej je nejlevnější internet do mobilu?

A existuje v CR nabídka internetu do mobilu, u kterýho by nebyl měsíční tarif, ale kterej bych si zapnul třeba jen když by bylo potřeba, třeba 1 nebo 2 dny v měsíci, případně i na pár minut, a platil bych minimální částky?

Odpovědi
Pruzkumnik

Pokud máš mobil s dvěma sloty na sim, tak jeden na volání a druhej čistě na internet
Já když kupoval mobil(v kase) tak jako „dárek“ jsem zdarma dostal simkartu od t-mobile s twist kreditem internet pro tablety na které byl kredit 200Kč
Cena 1Mb je 0,4Kč, tedy 200Kč vystačí na 500Mb
A kredit si můžeš dobít přes net nebo v trafice, s tou simkartou nejde volat ani psát sms
řekl bych že tady ta cena je přijatelná za internet kdekoliv, jen je třeba nedívat se na videa :D
když to použíješ jen párkrát do měsíce tak je to nejlepší řešení, jestli máš dva sloty v mobilu na sim

Roman71

Na data je dobrý Mobil.cz. Internet je u tohoto operátora prakticky non-stop. Když si dobiji kredit, dostanu 200MB dat plnou rychlostí na jeden měsíc, potom rychlost klesne, ale stále funguje datový přenos. Jinak je podmínkou dobít alespoň jednou za půl roku. Volání a SMS u tohoto operátora je 2,50Kč/min kdykoli kamkoli, 1,50Kč/SMS (aktuální k 11.2.2017).

Radius

Pokud jde o cenu a obcasne pripojeni, nekde to lze uplne zadarmo na chvili, treba ve velkych mestech pokryla radnice hlavni zastavky autobusu internetem Wifi na 2,4 GHz uplne zadarmo, jen je tam omezeni napr. u nas na max. 30 minut, pak se musi 2 hodiny cekat a pak to jde opet 30 minut. Vyzkouseno na mobilu, ja bydlim 50m od zastavky autobusu, tady to funguje dobre, vzdy na 30 minut.

Dale to jde zadarmo v nekterych restauracich a nebo v nemocnicich, take na Wifi 2.4 GHz. Take nektere lepsi hotely a gymnazia a jine vyssi skoly maji Wifi pripojeni zdarma.

bolak

Pruzkumnik: jo, to mám, ale já myslel že bude někde něco levnějšího, na internetu jsem koukal na různý kalkulátory, a třeba 150 mega tam vychází na paušál pár korun měsíčně, ale je tam napsaný že podmínkou je dobití 250Kč, tak k čemu mi to je, že je to za pár korun, když stejně musím dobít několik stovek, jinak mi to propadne..