bolak

Jakej je cenovej rozdíl mezi výrobou nový petlahve a recyklováním starý?

starý petlahve myslím…

Odpovědi
anonym

Uf,už jsem se lekl,že staré jdou taky recyklovat.
K otázce nemám,co bych dodal.Prostě nevím.

sdesigner

Pri mokrom postupe recyklacie je flasa o 10 percent lacnejsia ako nova…

bolak

sdesigner: a výroba jedný 2litrový petky vyjde teda zhruba na kolik?

anonym

A víš ty,žeby to nebyl špatný nápad,sešlápnout starou a pořídit novou ? 😁

mimochodem,nevíš co je s Dr.Apem ?

bolak

To netuším, ale pěkně to tu zanedbává. Až se vrátí, bude mít zarostlou skalku.