mokador

Jakej hodební žánr je lepší Metal nebo Rock

hudebni žanr

Nejlepší odpověď
RQLM

nesouhlasím s blitím do mikrofonu :) to je řečeno moc obecně, týká se to jen death metalu, black metalu a jim podobným. pokud chceš kvalitní poslech, výborná je kapela Within Temptation nebo Nightwish. Žádné blití, ale kvlitní poslechový zážitek!
Krom toho Within má nádhernou zpěvačku :)

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=mVzek8hhkA8&fe­ature=fvst

Další odpovědi
chudst

Jaka je lepsi barva? Modra nebo zelena? Kazdemu se libi neco jineho, ja napriklad metal i rock nemam rad ani jeden.

fablen

když je u skladby kvalitní hudba i text, pak vůbec na žánru nezáleží (metal, rock, pop, disco, vážná hudba..)

pokud bych musela zvolit pouze mezi těmito, tak asi rock

masakrmen

Myslím si že rock, protože to se dá v pohodě poslouchat. Né že bych tím urážel metal, to zas ne – sám si ho občas poslechnu ale přece jenom je ten rock lepší, protože se dá líp poslouchat. Né na darmo se říká Metal, aneb blití do mikrofonu :)

dědapetr

Rád si poslechnu Metal nebo Rock a jakoukoli kvalitní hudbu a nemohu říct co je lepší je to kus od kusu.Taky,ale nekritizuji jiné žánry,protože každému se líbí poslouchat něco jiného a co se mě nelíbí neposlouchám.

Rocker

Každému se líbí něco jiného,navíc rock i metal mají každý ještě spoustu poddruhů-art rock,hard rock,folk rock,glam rock,progresivní rock,punk rock,heavy metal,trash metal,speed metal,death metal,black metal,gotický metal…Je toho spousta,já osobně poslouchám rock i metal,podle nálady.