Jakej dárek mamce k narozeninam?

nevim si rady jakej dárek koupit mamince,bude ji 37

Nejlepší odpověď
anonym

Podle uvedeného věku mamky,budeš ještě dost mladá-měla bys mít dost nápadů a fantazie na dárek pro mamku…Popřemýšlej sama…:D

Další odpovědi
Damiana

Ty přece víš nejlíp, co má maminka ráda, co ji baví a potěší. Chce to odrazit se od nějakého jejího koníčka. Co třeba pěknou knížku, hedvábnou šálku, sluneční brýle, něco na mlsání nebo nějakou muziku. Můžeš jí koupit i vstupenku na nějaké zajímavé představení nebo poukaz na relaxační vyžití (kosmetické ošetření, manikúru, saunu, masáž apod.). Určitě nic nezkazíš kytičkou a nějakou kosmetikou. Dnes se prodávají za rozumné ceny pěkné balíčky v praktických taštičkách, tak si určitě vybereš. A nezapomeň jí nějak moc hezky popřát s velkou pusou! 🙂

Michal Kole

Plavecký kurz

terry

Ale my nevíme, co se jí líbí nebo co má ráda.
Trochu napověz.

Ella

a jak to máme vědět my, když ji vůbec neznáme?
co třeba poukázku na nějakou masáž?