mokador

Jakej antivirus je nejlepsi na PC?

poradte

Nejlepší odpověď
chudst

Pred nedavnem jsme to tu resili. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-momentalne-nejlepsi-antivirovy-program

Další odpovědi
anonym

podle testu jsou nejlepší tyto:
1/ AVIRA, F-Secure, Kaspersky, McAffee
2/ bitDefender, eScan, Trustport
…atd, atd, více viz odkaz na PDF dokument níže …

(určitě se raději vyhněte AVG, když už český antivir tak Avast je určitě lepší volba)

(microsoft security esentials je kvalitativně kdesi uprostřed, tedy nepřecňujte tento program nepatří mezi nejlepší, lepší je dokonce i Avast. Avast je překvapivě i nejrychlejší ze všech testovaných, zatímco microsoft naopak zpomaluje počítač ze všech nejvíc. Škoda že avast trpí na občasné falešné poplachy, jinak by se rovněž zařadil na špici těch nejlepších, takový občasný falešný poplach je však snesitelnější, než kdyby mu unikla skutečná hrozba, avast má 98,4% uspesnost nalezeni hrozby – to je třetí nejlepší, zatimco microsoft je na tom s 95,8% hůř)

////

držte se raději těchto objektivních testů , které hodnotí antiviry sofistikovanou metodikou už léta. Je to daleko jistější než naslouchat radám náhodných kolemjdoucích.

například podle uznávaného testu AV Comparatives je to s kvalitou antivirů následovně

poslední test je z února 2011 ke stažení zde
http://www.av-comparatives.or­g/images/stori­es/test/ondret/av­c_od_feb2011.pdf

pokud stáhnete antivir s celkovým hodnocením ADVANCED+ chybu neuděláte…

(ADV+ – špičková, ADV – nadstandardní, STD – standardní, N/A – mizerná nebo funkci vůbec neumí)

Zdroj: http://www.av-comparatives.or­g/en/comparati­vesreviews/sum­mary-reports

Elk

Microsoft Security Essential je špičkový, zdarma na Stahuj nebo Slunečnice – ovšem jen na originál Windows

anonym

AVG- bývalo jedno z nejlepších před 10 lety, dnes je to propadák
co mohu doporučit, tak je to AVAST- je zdarma, sám se aktualizuje a dokonce i mezi placenými antiviry je mezi nejlepšími