Jakého výrobce elektroniky si mám představit jako prověřený výrobce?

Tak nějak jsem se začetl do jedné z místních odpovědí a sám nevím, kterého výrobce nazvat prověřený, pokud se jedná o elektroniku low- end. Nakonec takovou odpověď bych ohodnotil záporně?

tak nakonec i Lidl je prověřený prodejce, když je ochoten vzít nákup, který vzešel z nerozvážnosti, zpět a vrátit peníze

Odpovědi
SickBreed

Vzhledem k tomu že reagujete na mojí odpověď, v prvé řadě bych se rád omluvil za špatnou formulaci. Měl jsem na mysli prodejce. Prověřený prodejce elektroniky je pro mě ten, který se zaměřuje na prodej konrétního typu zboží (v tomto případě elektroniky) které sháním, má pozitivní hodnocení od nákupčích, lze jednoduše dohledat zkušenosti s reklamací v daném obchodě, zaměstnává odborníky kteří jsou schopni zákazníkovi zajistit informovanou podporu.