Jakého přehmatu jste se v životě dopustili?

Nejlepší odpověď
Salvaje

Pomohla jsem blízké osobě ve finanční tísni. Teď na to těžce doplácím a ještě několik let doplácet budu…

Další odpovědi
venkovan

Řekl bych, že by to byl dlouhý seznam. Přehmaty k životu patří a pokud nejde o život a zdraví, tak čas od času si na ně vzpomeneme i s úsměvem.

Housenka1973

jééééje, těch bylo!!!! A nejhorší z nich byl ten, kdy jsem uvěřila, že se lidé věkem změní! Vrátila jsem se po 25letech k člověku, který v mých očích věkem vyzrál. A dopadlo to katastrofálně!!!! Stálo mě to hodně bolesti, slz a probděných nocí. Pamatujte: dvakrát do stejné řeky NE,NE,NE!

Deli

Výběru mého prvního manžela…:-(