petrkopecky

jakeho operatora sazka mobile nebo itesco mobile. jde mi hlavne o kvalitu a volani děkuji

Odpovědi
anonym

O kvalitu čeho???
;-D
TescoMobil používá síť O2, SazkaMobil síť Vodafone – a oba tito operátoři mají obdobné pokrytí GSM (tedy srovnatelnou kvalitu volání).
Takže pokud nepotřebuješ mobilní data, prostě si vyber, jaká marketingová strategie jednotlivých virtuálů je ti bližší.
Pokud mobilní data potřebuješ – zvaž i výběr ´tradičního´ opa – nabídky virtuálních jsou nejméně o ´řád´ horší.