DusanOrlik

Jakého operátora byste mi doporučili a proč?

Zdravím,může mi někdo doporučit jakého si mám zvolit operátora,hodnotím hlavně přístup k zákazníkům,vý­hodné volání,SMS,MMS a internet v mobilu.Díky za doporučení.

Nejlepší odpověď
151kbar151

O2.

Další odpovědi
tom004

Nevhodná otázka.Měla by,být smazána.Nikdo tady,nebude dělat reklamu,jakémukoliv operátorovi.

casey

Myslel jsi tarif, nebo kupon. I kdyz, tezko takhle doporucit. Co se tvari vyhodne ted, nemusi byt casem pravda.Kazdou chvili nejaky operator udela na oko vyhodnou nabidku, ktera se vetsinou casem zmeni a uz tak vyhodna neni i z casti proto, ze jiny oparetor udela akci jinou.

Jako reklamu to nevidim. To by tady nikdo nesmel psat dotazy typu: jakej nejlepsi obchodnik, kam chodite nakupovat,odkazy na konkretni produkty atd..

RomanP

to máte úplně jedno , všichni 3 jsou zloději