Natee

Jakého nejvyššího vzdělání jste dosáhli?

Nejlepší odpověď
annas

Ukončila jsem vzdělávání základkou.

Anketa již po několikáté vložená, v té vaší však chybí další možnosti. Co když jsem absolvovala jen zvláštní školu, kam se mám zařadit?

Modrá lišta …

Další odpovědi
anonym

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Nějak nemohu najít ani VOŠ ani VŠ.
Přitom ankety nabízejí až 6 možností.
Anketa byla již několikrát a pokaždé lépe strukturovaná než tato.

iceT

Mám výuční list.

Měla bych se za to stydět?

jendahun

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Výuční list i maturitu – po vojně. To první je praktické a žiju z toho dodnes.

Michal Kole

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Obor Strojírenství na SPŠ Rakovník (www.spsrakovnik.cz)

Mám i výuční list na obor Elektrikář-silnoproud

HOMER

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Taky mám zatím výuční list + maturitu.

Itter

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Loni, nečekaně velmi úspěšně. Pak jsem se snažil na MUNI … bum :(
Teď na VUT a snad už lépe :)

Jikra

Mám výuční list.

GM

Úspěšně jsem složil/a maturitu na SŠ.

Ale to už je hodně dávno.

Duvemblejt

Ukončila jsem vzdělávání základkou.

led

Ukončila jsem vzdělávání základkou.

A potom som išla učiť na VŠ

quentos

taky jsem se tam nenašel :{)> a btw tato anketa už tu rovněž byla… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/az-kam-ste-se-dotaly

Ponytail

Ahoj, tak já jsem se taky nenašla, jsem Ing. Ponytail 😁

baghira

Co máte proti vysokoškolákům? :))

Alesh

S pracující inteligencí se už nepočítá … jdu si to hodit, jdeš taky? 🙂

quentos

baghira, Alesh: připojuju se, škoda že v diskuzi nejde dát palec, měli byste ode mě oba : {))>

Berušinka

iceT: Stydět se určitě nemusíte! Pokud jste šikovná a vyhovuje Vám to tak, tak nevidím důvod se stydět …

iceT

Beruš(in)ko,dí­ky,aspoň si nepřipadám hloupě.

Berušinka

Opovažte se za to někdy stydět! =) … nechci to nijak zlehčovat, ale vezměte si třeba manažery – ty maj na každý den v diáři nějakou schůzku, není volného dne – před pár dny byl nějaký dokument či něco takového … oni pořádně nedokáží relaxovat, pak mají syndrom vyhoření apod. věci … Vy si asi netaháte práci domu, jako je to u nich – hold je to daň za jejich peníze no … nevím, co bych k tomu ještě dodala – jen, že jste určitě chytrá mladá žena a že byste si měla vážit své práce – tady zase nevím, kdy přesně dělate, ale snad jsem se nesekla … kdyžtak se moc omlouvám … já lidi posuzuju podle jiných kvalit než je vzdělání, protože spousta lidí by na VŠ třeba mělo, jenže nemají takové možnosti (rodina a různé jiné důvody) …

iceT

Moc hezky jste to vyjádřila,on takový člověk,co má jen základku nemusí být nutně hloupý a obráceně.Taky posuzuju lidi pode toho jací jsou a ne podle toho kolik titulů mají před jménem a za jménem…

Alesh

Jsem se mezi možnostmi nenašel. 🙂

Berušinka

Copak copak =) Máš VŠ? Nebo si studentem SŠ a ještě si nematuroval?
Souhlasím, že tam je málo možností na výběr.

Alesh

Tak je snad evidentní, pokud zní dotaz dosažené nejvyšší, že i studující středoškolák by se v nabídce našel, neboť v tu chvíli má dokončenou základku. 😉

Berušinka

Může mít dokončenou ŽŠ a už pracovat, nemusí být každý studentem SŠ … tak by se to mělo upřesnit …