Michal Kole

Jakého máte plyšáka? Jak je velký? Máte ho za „člena rodiny“ ?

Já mám plyšového ufounka, měří metr a mám ho rád jako bratra.

Nejlepší odpověď
arygnoc

už dlouho nemám myšáka.

ale mám myšinku.

;)

dobrý večer, milé děti.

Další odpovědi
Berušinka

No Michale, kolik Ti je? =D
Já mám plyšáků víc =) Např. pejsek Očko, Puňta, Ňuf … pak mám zeleného Mecháčka – jeho rodina žije u mechu =D Plyšáky mám ráda od malička, bohužel jsou ve skříni, protože kdybych je měla vystavené, tak by lapaly prach a nikam by se stejně nevešly =D

Ella

Mám bílého ledního medvídka, tak 35 cm, který mi už od dětství pomáhá, když mě rozbolí zuby :) Nadám na něj dopustit

Deli

Proč se za to stydět?
Každý by měl mít svého osobního plyšáka, ne?
Naše holky jich mají více, ale každá miluje jednoho svého. Malinkatá má kocourka (říká mu kokojík), velká (10) má méďu, kterého dostala v 6 měsících. Já mám taky medvídka, dostala jsem ho od té starší 🙂
Velikost – cca 150 – 250g, žádní obři 🙂

Syd

Tak takovýho ufona bych taky chtěla. To jste koupil normálně v hračkářství? To se asi jen tak někde nepoštěstí,že?