Katru7

Jakého máte nejraději zpěváka,zpěvačku či skupinu?

Nejlepší odpověď
anonym

Bryan Adams, Karel Kryl, Karel Plíhal, ABBA, Čechomor, Nightwish …
Doplňuji:
Mám ráda hudbu. U některých interpretů mám v oblibě třeba jenom jednu nebo dvě písně. Styly se mi také líbí všechny, ale hlavně folk-coutry, rock, metal (jemnější) a lidová tvorba. Mám ráda hudbu z let 60'-90', ale i novější a nejnovější, kterou ovšem ale tolik neznám.

Další odpovědi
Fyzik

Jako že mám rád jazz a funk, tak Dana Bártu, všechno od Romana Holého (J.A.R., Monkey Business, Tereza Černochová), z cizích poslední dobou např. Avishai Cohen, Bobby McFerrin.

Drap

Ty dobré

quentos

Můj největší idol v hudební branži je již cca 18 let Martina McBride.
Další nálož odpovědí od jiných respondentů v odkaze:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakyho-zpevaka-mate-nejradeji?podobna=1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-zpevak?podobna=1

50centes

50 CENT, EMINEM, SNOOP DOGG, LIL WAYNE, BOW WOW, TUPAC, DR.DRE, WIZ KHALIFA, SOULJA BOY, HOT BOYS, G-UNIT, BIRDMAN, T-PAINT, STATIC, XZIBIT, FLO-RIDA, PROOF, SAMMIE, LIL ZANE, ICE CUBE,

Nykki

Tak nejraději,nej­raději… To se špatně vybírá… Ale mezi moje oblíbené skupiny patří: Nightwish,ももいろク­ローバー,Groove Coverage… fuu.. dl mě nic nenapadá…
A mezi zpěvačkami to jsou.. Jennifer Lopez,Kristina,Hana Zagorová,Tarja a Lucy Lawless…

anonym

Divenblut a Chčidorýny.