líbí.se.mi

Jakého má Lucie momentálně manžela?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Momentálně?

Já žádnýho nemám, momentálně ani permanentně.....

Další odpovědi
anonym

Lucie, kterou znám já, má prima manžela. Ona je kadeřnice a protože by s tím byl jinak problém, tak jí manžel postavil kadeřnictví přímo u jejich domu. No řekni, může toto být manžel, na němž se hledají chyby?
Pokud hledáš některou Lucii z řad celebrit, budeš muset upřesnit, o kterou se vlastně jedná.

hanny 2

Jedna Lucie,kterou znám, se právě s manželem rozešla!

Ještě mě napadá,jestli myslíš Lucii Bílou,tak ta momentálně vdaná není,má přítele.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/218069-novy-pritel-lucie-bile-poprve-promluvil-o-jejich-vztahu.html