Avatar uživatele
Gabilka

Jakého křečka pořídit?

chci si koupit nějakého křečka jako mazlíčka. Nemáte někdo zkušenosti? Mě zaujal džungarský, ale je takový malinkatý a divoký…asi moc na pohlazení nebude..???
Děkuji za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kitti

Já jsme měla 3 křečky a ti měli další malé křečky.A pak jsem dostala křečka na narozky.Všichni bylo uplně v poho ,mazlili se se mnou,hrála jsme si s nima atd.sice par krat utekli ale vzdy se nasli jeste v ten den nejvíce utíkali pod postel.Ale jiank si myslím že džungarský křeček je pro začínajícího chovatele nejlepší.Hlavně mu pořid kolo to je jejich nejoblibenejdi hračka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Měla jsem 3 džungarský křečky. Ten první byl nejlepší, opravdový mazlík, který mi vydržel 3,5 roku. Sice byl mistr v utíkání, ale pokaždý na zavolání přiběhl.
S dalšíma dvouma už to nebylo takový, ale myslím, že pro začátek je džungarák dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
holčička

Fly myslím si že je to uplně jedno jakeho křečka si koupí hlavní je že bude spokojená s novým přírustkem.Sice křečka robovského neznam ale i křeček džungarský se dá ochočit kamarádka ho měla vycvyčeného tak že normální po ní lozil a ona jen zavolala Jery a už byl u ní.Určitě bych se nebála je fakt jedno jakeho křečka si koupíš.Budu držet palce at si koupíš toho pravého!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Myslim ze krecci celkove moc nejsou ke hlazeni, ja doporucuji krecka roborovskeho, je malinky a moc zlatoucky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek