Gabilka

Jakého křečka pořídit?

chci si koupit nějakého křečka jako mazlíčka. Nemáte někdo zkušenosti? Mě zaujal džungarský, ale je takový malinkatý a divoký…asi moc na pohlazení nebude..???
Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
Kitti

Já jsme měla 3 křečky a ti měli další malé křečky.A pak jsem dostala křečka na narozky.Všichni bylo uplně v poho ,mazlili se se mnou,hrála jsme si s nima atd.sice par krat utekli ale vzdy se nasli jeste v ten den nejvíce utíkali pod postel.Ale jiank si myslím že džungarský křeček je pro začínajícího chovatele nejlepší.Hlavně mu pořid kolo to je jejich nejoblibenejdi hračka.

Další odpovědi
anetadela1

Měla jsem 3 džungarský křečky. Ten první byl nejlepší, opravdový mazlík, který mi vydržel 3,5 roku. Sice byl mistr v utíkání, ale pokaždý na zavolání přiběhl.
S dalšíma dvouma už to nebylo takový, ale myslím, že pro začátek je džungarák dobrý.

holčička

Fly myslím si že je to uplně jedno jakeho křečka si koupí hlavní je že bude spokojená s novým přírustkem.Sice křečka robovského neznam ale i křeček džungarský se dá ochočit kamarádka ho měla vycvyčeného tak že normální po ní lozil a ona jen zavolala Jery a už byl u ní.Určitě bych se nebála je fakt jedno jakeho křečka si koupíš.Budu držet palce at si koupíš toho pravého!

Fly

Myslim ze krecci celkove moc nejsou ke hlazeni, ja doporucuji krecka roborovskeho, je malinky a moc zlatoucky.