Taeke

Jakého ještěra do terária 54l?

Dostala jsem 54litrové akvárium a bylo mi řečeno, že do něho mohu umístit i menšího plaza, který by neuměl šplhat. Plazy jsem nikdy nechovala, jaký druh by byl podle vás vhodný?

Odpovědi
Lamalam

Je to malé, takže nějakého malého a líného.

trpaslicek

Do AKVARIA plazy nedavat. Potrebuji dostatecne vetrani aspon na dvou mistech (at se to „protahne“ ten vzduch). V akvariu jim dobre nebude a navic pro vetsinu plazu je stresujici kdyz se s nima manipuluje z vrchu protoze jejich prirozenymi predatory jsou ptaci!!! Do akvarka vazne plaza nedoporucuji, vim o cem mluvim, teraristikou se zabyvam.
Doplňuji:
Jedine me ted napadlo dat tam treba achatiny..ty jsou nenarocne..nebo nejake strasilky pokud to akvarko ma nejaky kryt.

anonym

Co zkusit felsumy madagarské?ale musíš se tomu chovu opravdu věnovat.Něco si o tom přečti.
https://www.go­ogle.cz/search?q=Fel­sumy+Madagaskar­sk%C3%A9&biw=1093&bih=51­4&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=T7SbVIK­jAcn5ywPf0YKgCw&ved=0CAc­Q_AUoAg

gecco

54 l je opravdu malé, podstatný je ale tvar – jakou má plochu (rozměry) dna?