Deli

Jakého člověka byste měli jako šéfa raději? A proč? (Z pohledu osobní spořádanosti, jinak oba jsou schopní šéfové.)

Nejlepší odpověď
anonym

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.

Ale jen , kdyby proutnik byl Dedapetr . 🙂

  • iv-

Další odpovědi
fablen

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.

dávám tuto volbu, ale pouze pod podmínkou, že by neobtěžoval mě, jinak bych určitě volila možnost první.

dědapetr

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.

cubulka

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.

Jedině pohodáře.

Ella

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.

I když mi nevyhovuje ani jedna možnost, protože můj šéf je pohodář, vtipálek, ale doma má ženu a dva dospívající kluky na které nedá dopustit ;)

filva

Pohodáře s úsměvem pro každého, ale neskutečného proutníka.