Evženie

Jaké zvolit oblečení na pracovní pohovor?

Ve svých 47 letech jdu poprvé na pracovní pohovor.Může mi někdo poradit co na sebe??/Sukně ani šaty nenosím/
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Decentně, nic výstředního, Například kostýmek

Další odpovědi
hanulka11

Klidně kalhoty a halenku , či pěkný svetřík …něco co víš ,že ti sluší a ráda nosíš …snaž se být přirozená a na nic si nehraj – vše se pak odrazí na dojmu z tebe.

A držím ti palce.

myšpulín

Určitě něco v čem se cítíte dobře, nemusí to být sukně ani šaty, třeba kalhoty a nějaké tričko nebo halenku, košili a třeba i nějaké sako na to, ale samozřejmě, že i bez saka můžete. Stručně řečeno, když to nebudou džíny a vytahaný svetr, tak pak vše ostatní ano 🙂 Přirozenost Vám pomůže a já Vám držím palce 🙂

Michal Kole

Záleží na jakou jdetet pozici. Jestli uklízečku tak můžete i v džínách. Pokud na manažerku tak kostýmek.

verka

Na netu najdi psychologické působení barev a dozvíš se, co kterou barvou naznačuješ. Ale mezi námi, důležitější jsou známí než kostýmek.