Andy.vlk

Jaké zvíře máte nejraději?

Já mám nejradši psi a vlky.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ze zvířat,která se dají chovat normálně doma mám nejradši psy a kočky. Jinak mě fascinují sloni,ale to nevím,kde bych ho měla…No a pak samozřejmě všechny šelmy a další chlupatí mazlíčci,včetně pavouků. Prostě mám ráda všechny zvířata.

Další odpovědi
Jahoda

Já mám ráda většinu zvířat. Psi, kočky, křečky, morčata, králíky, želvy, ptáky, koně, ryby, pískomily (sama jsem doma jednoho měla), šelmy, velbloudi, lišky, opičky atp. Nemám ráda většinu hmyzu.
Doplňuji:
Ještě doplňuji delfína, kterého považuji za nejkrásnější zvíře 🙂

BENYTA

Chtělo by se říct,ty svoje,kteří se mnou sdílejí vše…
Ne ne! Nejraději mám zvířata,která má někdo rád,at už vyzvednutá z útulků,nebo nalezená.
U nás jsou v drtivém množství útulky jen pro pejsky a kočičky,nezapo­mínejte na králíčky,fret­ky,potkany – super inteligentní,kteří se až takové oblibě netěší,taky nás potřebují.
Na svých stránkách mám pár odkazů,pomozte jim,budou vám vděční.
Doplňuji:
Po přečtení několika příspěvků,nemůžu nereagovat na takzvanou ARACHNOFOBII…
Pavouk je tvor nadmíru užitečný,k lidem neagresivní,doma mám ve „volném“ chovu několik křižáků,baští nepříjemné mouchy,žijí ve svých koutcích a přinášejí mi pouze užitek…

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

quentos

již jsem na podobnou otázku odpovídal, odpověď viz v odkaze.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/chci-se-zeptat-proc-mate-radi-zvirata-a-jaka

iwetax

Psi a papoušky. Také zvířata , která jsou ve volné přírodě svobodná.

PostApMan

já na takovou otázku tady ještě neodpovídal, takže premiéra : Mám rád hlodavce (potkan -ano vím ocas je oškliví, psoun atd.) Ale vlastním psa takže se mi libí i psi, aspoň ten můj. Ale nejraději mám hlodavce.

aramah

Také mám ráda všechny zvířáta, domácí i ty divoké.

anonym

Těžké.Tak obráceně – asi bych nemusel škorpiony,hady,ha­dice,a tak.
Příhoda s pískomilem.
Čekal jse na nádrží,až.Přišel sám Veliký Pomocník Veřejné Bezpečnosti a s výrazem,který zřejmě fasovali,žádal OP.Když mi vylezl pískáč z náprsní kapsy u košile,výraz,kte­rý dostal,se dá dost těžce popsat.A bylo to.

anonym

DOBRÝ DEN.S MÝM MANŽELEM A SYNEM MÁME V PODSTATĚ RÁDI VŠECHNA ZVÍŘATA.NEJVÍCE VŠAK VŠECHNY KOČKOVITÉ ŠELMY,PSY, VELRYBY A DELFÍNY.DOMA CHOVÁME DOMESTIKOVANÉ FRETKY A JSME MOC RÁDI.O FRETKY JE VŠAK ZAPOTŘEBÍ SE STARAT S NEJVÉTŠÍ LÁSKOU A DŮKLADNOU PÉČÍ A VÝCHOVOU.POKUD SE VŠAK FRETKY PÉSTUJÍ DOMA NA VOLNO BEZ KLECÍ TAK NEJSOU VHODNÉ NA CHOV V RODINĚ,KDE JSOU MALÉ DĚTI.FREŤULKY JSOU PŘECE JEN ŠELMY,ALE ÚŽASNÉ!!!---ZDRAVÍ ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Džanička

Já ze všeho nejvíce miluji koně,ale nikdy v životě jsem na něm nejela,bohužel.Mám doma psy a kočky,chovala jsem kdysi potkany.Myslím že napíšu že nesnáším pavouky,mraven­ce,vosy,komáry a jinou odpornou havěť.Nic jiného mi nevadí.Bez problému vezmu do ruky žábu,hada,žíža­lu,apod.Já jsem obrovský milovník zvířat už od malinka.

panenka

Nejraději mám psi,koně,papou­šky,delfíny,ry­bičky,

oskar

Já mám nejraději prasátko.

anonym

vsechny ktere me nesni

dudu

Na talíři prasátko, v ohradě ušlechtilé koně.

anonym

Vsechny krome parazitu.

lenni

osmáčky degu
mám doma dva a je s nima vážně sranda

vojta.

já miluju ptáky.papoušky,an­dulky,korely.

Zdroj: www.naturfoto.cz

pondělí

SAMOZŘEJMĚ,ŽA VLKA,TY ANDY
ještě doplnění,pokud to bylo myšleno k jídlu,tak vlk,je nejlepší mletý,ale potkan je nejchutnější a nejzdravější,no a kočka je nejoblíbenější jídlo na světě,hned pak potkan a pes

ten který je

Jahodo a co včelky které dávají med nebo Beruška sedmitečná od Ferdy mravence!?