vivatis2

Jaké zvíře je lepší?(už se mi stalo že jsem nějací hlupáci píšou něco jiného a neni to na výběr)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Pes

Mam 1 kocku a jednoho psa a jsem asi ten hlupak , protoze si ani sama sobe nedokazu odpovedet , ktery z nich je lepsi zvire. nejde jen o zvire , ale i o panicka.. Se psem ven – snih , mraz , dest … s kockou ne. Ale to vite sam. 🙂 A co se svobody tyce – u me ji pes ziskal – a ja ztratila. Litam za nim v lese jako pes. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Pes

Terryle

Kočka

já jsem prostě kočková. Jsou to větší osobnosti a když si vás oblíbí, máte z toho fakt dobrej pocit (kočky si dost vybíraj, za kým půjdou a s kým budou – jsou to takový radary na lidi). A mají lepší, hladivější kožuch. Nesmrdí mi (to je individuální, někomu smrdí kočka, někomu pes – každý smrdí jinak). VRNÍ!

Berušinka

Pes

Podle mě je pes lepší než kočka, ale takle „globálně“ to nejde říct. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo je na psy a někdo na kočky.
Já bych do bytu kočku nechtěla – už vůbec kvůli toxoplazmóze.

tuCZek

Kočka

Mám rád svobodu a kočka je svobodomyslná. Neposlouchá na povel,ale dá se něco naučit.
Pes je biologický robot-co jej naučíte a přikážete to dělá

venkovan

Pes

Hlasuji v době kdy je to 50/50. A tak to má být. Nelze hovořit o tom, které zvíře je lepší. Je to zas a jenom znásilňování světa zvířat z pohledu člověka.

dědapetr

Pes

Nemám nic proti kočkám,ale u mě vyhrává pes je to oddaný přítel a je takový jaký je jeho pán.

moment

Pes

Protože život miluji obecně a na jeho formě tak moc nezáleží, nemohu, než se pokusit o humor, byť by černější. „Záleží na kuchaři“

žolik

Pes

ten je věrnější jak kočka

z15

Kočka

Georgo2010

Pes

filva

Kočka

www

Nezlob se na mne příteli, ale sama otázka je hloupá!
Jak lepší, v čem lepší, na co lepší, zkrátka: z jakého hlediska lepší?? Potom teprve budu moci odpovědět a rád to udělám..;-)

anonym

Jeste ze tu mame iceT. Ona se na rozdil ode mne umi vyjadrit a me pak staci jen napsat : Souhlasim . 🙂 -iv-

iceT

Vy -iv- se zase umíte hezky vyjadřovat k jiným věcem,na které mě zase trocha talentu chybí a se kterými mě také nezbývá než souhlasit…:-)))

iceT

Někdo má raději holky než vdolky a stejné je to s oblíbeným zvířetem.Třeba moje sestra dává přednost koním,ovšem toho v žebříčku nemáš,a pokud si chceš vybrat zvíře na základě nějaké ankety,tak je to velice špatně.
Nejde o to jaké zvíře máme radši my,ale o to,jakému zvířeti bys dal přednost ty.Já bych dala přednost kočce,je samostatná,nemusí se chodit pravidelně venčit a vydrží doma sama klidně celý den.Zato hodně pouští chlupy,pokud je to nekastrovaný kocour,tak bude značkovat,toulat se,kočky jsou tvrdohlavá stvoření,nepřijdou za tebou,když chceš ty,ale až se jim chce…Pes naproti tomu,pokud má být dobře vychovaný,potřebuje výcvik,péči a lásku.Ale to každé zvíře,které si pořídíš.
To,že ti tady někdo hodí svůj názor,ještě neznamená,že je hlupák…

quentos

i pro označení hlupáka jsou různá kritéria. Jeden ze znaků hlupáka je třeba ten, že nerozezná, kdy napsat „jsem“ a kdy „sem“, třeba jako autor téhle „ankety“.