Avatar uživatele
vivatis2

Jaké zvíře je lepší?(už se mi stalo že jsem nějací hlupáci píšou něco jiného a neni to na výběr)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pes

Mam 1 kocku a jednoho psa a jsem asi ten hlupak , protoze si ani sama sobe nedokazu odpovedet , ktery z nich je lepsi zvire. nejde jen o zvire , ale i o panicka.. Se psem ven – snih , mraz , dest … s kockou ne. Ale to vite sam. 🙂 A co se svobody tyce – u me ji pes ziskal – a ja ztratila. Litam za nim v lese jako pes. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Kočka

já jsem prostě kočková. Jsou to větší osobnosti a když si vás oblíbí, máte z toho fakt dobrej pocit (kočky si dost vybíraj, za kým půjdou a s kým budou – jsou to takový radary na lidi). A mají lepší, hladivější kožuch. Nesmrdí mi (to je individuální, někomu smrdí kočka, někomu pes – každý smrdí jinak). VRNÍ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Pes

Podle mě je pes lepší než kočka, ale takle „globálně“ to nejde říct. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo je na psy a někdo na kočky.
Já bych do bytu kočku nechtěla – už vůbec kvůli toxoplazmóze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Kočka

Mám rád svobodu a kočka je svobodomyslná. Neposlouchá na povel,ale dá se něco naučit.
Pes je biologický robot-co jej naučíte a přikážete to dělá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pes

Hlasuji v době kdy je to 50/50. A tak to má být. Nelze hovořit o tom, které zvíře je lepší. Je to zas a jenom znásilňování světa zvířat z pohledu člověka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Pes

Nemám nic proti kočkám,ale u mě vyhrává pes je to oddaný přítel a je takový jaký je jeho pán.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
moment

Pes

Protože život miluji obecně a na jeho formě tak moc nezáleží, nemohu, než se pokusit o humor, byť by černější. „Záleží na kuchaři“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Pes

ten je věrnější jak kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
z15

Kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Pes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Kočka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Nezlob se na mne příteli, ale sama otázka je hloupá!
Jak lepší, v čem lepší, na co lepší, zkrátka: z jakého hlediska lepší?? Potom teprve budu moci odpovědět a rád to udělám..;-)

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jeste ze tu mame iceT. Ona se na rozdil ode mne umi vyjadrit a me pak staci jen napsat : Souhlasim . 🙂 -iv-

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Vy -iv- se zase umíte hezky vyjadřovat k jiným věcem,na které mě zase trocha talentu chybí a se kterými mě také nezbývá než souhlasit…:-)))

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Někdo má raději holky než vdolky a stejné je to s oblíbeným zvířetem.Třeba moje sestra dává přednost koním,ovšem toho v žebříčku nemáš,a pokud si chceš vybrat zvíře na základě nějaké ankety,tak je to velice špatně.
Nejde o to jaké zvíře máme radši my,ale o to,jakému zvířeti bys dal přednost ty.Já bych dala přednost kočce,je samostatná,nemusí se chodit pravidelně venčit a vydrží doma sama klidně celý den.Zato hodně pouští chlupy,pokud je to nekastrovaný kocour,tak bude značkovat,toulat se,kočky jsou tvrdohlavá stvoření,nepřijdou za tebou,když chceš ty,ale až se jim chce…Pes naproti tomu,pokud má být dobře vychovaný,potřebuje výcvik,péči a lásku.Ale to každé zvíře,které si pořídíš.
To,že ti tady někdo hodí svůj názor,ještě neznamená,že je hlupák…

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

i pro označení hlupáka jsou různá kritéria. Jeden ze znaků hlupáka je třeba ten, že nerozezná, kdy napsat „jsem“ a kdy „sem“, třeba jako autor téhle „ankety“.

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek