Avatar uživatele
Džanička

Jaké zvířátko pro 3 leté dítě

Nějaké nenáročné,které nekouše,nelíná,a­pod.Myslela jsem třeba zakrslého králíčka,morčát­ko,nebo něco podobného.Poraďte.
Doplňuji:
To vím také že se o zvířátko budu starat hlavně já.Mám dva psy a pět koček,takže to pro mě není žádný problém.Hračka to také nebude,to je jisté.Já jen chci aby syn věděl že zvířátko je jeho,že ho se mnou bude krmit,pomazli se s ním,apod.Kočky jsou celý den venku,psi také.Vidím na něm jak by si přál být mezi nima.Aspoň se bude pomalu učit jak se zvířátkem zacházet.Ale díky za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kočíčí před 5072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jakékoliv,ale musíte si uvědomit,že je to práce pro Vás,posílám Vám odkaz na stránky,kde máte rozepsaná různá zvířátka,jejich pro a proti.....
http://www.ma­minka.cz/clanek/de­ti-a-materstvi/jake-zvire-je-vhodne-pro-vase-dite

ReHu…vždy jsme měli doma nějaké to zvířátko,děti jim nikdy neubližovali,je to o tom,jak je to dítě vychováváno. MáM 14 měsíční holčičku, dva psy, s kterými je od rána do večera,neubližuje jim,naopak pořád se s nima mazlí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Každé zvířátko může ublížit, kousnout (i to morče) když ho dítě bude provokovat, což tak malé dítě zajísté dělat bude, nevědomky. Takže bych také ještě počkala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Pro 3 leté dítě není vhodné žádné zvířátko !!!
Doporučuje se až od 9 let !!!
Zvíře není hračka !!!
Takto malé dítě nemá rozum a zvíře trápí aniž si to uvědomuje. Navíc se pak i zvířátko může bránit.

http://www.mo­jezvire.cz/clan­ky/2-chov-zvirat/320-zvirata-a-deti/


Kropítko – já to beru všobecně. Všude to není jako u vás a já naopak viděla u několika rodin, že jednoduše nestíhali své ratolesti uhlídat. Např. chytání kotěte za ocásek a odhození do dáli.
Určitě se jinak lze mazlit s velkým psem, který toho vydrží vís, než malý králíček. A i to zvířátko chce mít svůj klid.
Jen ze mne hovoří zkušenosti a láska ke zvířatům.
(Dětem také 🙂 .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Opravdu bych raději vyčkala až vašému dítěti bude tak zhruba 8–9 let to už se dokáže i o zvířátko postarat.My jsme pořídily malé pejska byly jí 3 roky a musela jsem se o něj starat já ,protože jsem na ní vyděla že se postarat o pejska ještě nedokáže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já bych taky koupila králíčka nebo morče. V létě mu spolu můžete trhat trávu na papání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

takové zvířátko,o které se budete moci starat hlavně vy dospěláci,dítětí stačí krátkodobý dotyk,ale není schopno se samo starat o okolí a to až do 10 let,od té doby může mít něco samostatně,ale samozřejmě,že pod dohledem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Souhlasím s ReHu,,,,Ahojky

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monzy197

asi bych vzala malou čivavu,která je i malá,i velká,ocho­čená,a nelíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Dobrý den, pokud hledáte zvířátko, které nekouše, nelíná apod., hlůedáte zbytečně. I morče kouše. Doma máme suprovou morčici. Je strašně milá a hodná, hlavně mazlivá, ae když jí sáhnete do slabiny, brání se a kousne. Má také ostré drápky, se kterými může nechtěně škrábnout. Ješt k tomu, morčata línají, to ale všechna zvířata.

Morče doporučuji, když se vychovají, jsou milá, hravá, mazlivá. aké je dobré si poříditl nějaké nelínající plemeno psa. Např. Yorkšíra, nebo také Bišonka. Nevím sice, jestly Bišonek a jeho příbuzní, jako např. maltézáček,bo­loňáček línají, ale mohu je doporučit. Jsou to plemena při dobré výchově hodná, ale trochu ostrá. Nejvíce mohu doporučit retrívry. Asi nejlepší je Zlatý retrívr nebo Labrador, jsou milí, hodní a k dětem velice trpěliví. Určitě nekousnou. Tyto dvě plemena ale línají. Nelíná Curly(kudrnatý) coated retrívr. Retrívří jsou podle mě ta nejlepší plemena pejsků na světě-obzvlášť Zlatý retrívr.

Já byh tedy doporučila Zlatého retrívraebo morčátko.

Pokud chcete ale opravdu nelínající a nekousající vířátka ke starání, pořiďte si rybičky. Nekoušou, nelínají a potřebují starání. Nemůžete se s nimi ale mazlit.

Snad jsem Vám pomohla:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek