RadaBrysova

Jake znate romanticka mista?

Nemyslím tím města ale například pláž chata farma .. napada někoho něco podobného?

Nejlepší odpověď
Rocker

Třeba u nás na chalupě,když večer sedíme u ohně a opékáme buřty:-)

Další odpovědi
Kelt

Může být pařez v lese a nevidím ani živáčka. To je krása. Proč bych si to měl ještě komplikovat přítomností další osoby? To pak není romantika.

MirKop

Třeba ( jako je u nás) lavička u lesa při západu slunce…

zjentek

já nevím ..hustler.com?

střevo

fotbalovej stadijón

lota

Zámek, zámecký park, procházka krásnou přírodou – třeba České Švýcarsko jako tady: http://amplion­.centrum.cz/36045-ceske-svycarsko-3-4-nebo-8-dni-s-polopenzi-tip-amplionu