LaDy MuSiC

Jaké znamení zvěrokruhu si myslíte, že je vám nejsympatičtější a proč?

Já myslím že asi lev a býk. Jsou to taková chápavá znamení i když lev vám někdy nevěnuje pozornost když na něj mluvíte. Býk je takový že hodně rozdává a dělí se a má radost z vašeho vítezství, ale lev je trošku žárlivý. Lev je ale zase věrný a spolehlivý. A kdo je vám nejsympatičtější?

Nejlepší odpověď
briketka10

můj taťka byl Býk, učil nás chytat ryby, hrát fotbal, malovat střihy a podle nich šít, měl s náma velkou trpělivost a nikdy na nás nekřičel, byl velmi chytrý..ale jednou mě vytáhl od stolu u babičky, počítala jsem třešně v misce, jestli jich mám stejně jako ségra,( dělaly jsme to furt – dvojčata ) ani mě nezbil já se i přesto počůrala strachy, co kdyby, byly mi 4 roky na to nikdy nezapomenu !
nejvíce mám ráda Kozorohy to jsme jako jedno tělo a duše..
potom Blížence a Střelce pro jejich zábavnou povahu..
Doplňuji:
Panna jsem já..

Další odpovědi
jendahun

Lev? Ani zanic.Tito jdou za svým cílem bezohledně i přes mrtvoly.Býk? Asi ano.Kozoroh,blí­ženci,štíři,střel­ci,ale hlavně panna!

barnajka

Óóó jééé…bejčice děkuje za maximálně pozitivní charakteristiku :)

Musím se ti přiznat, že nad oblíbeným znamením jsem ještě nikdy nepřemýšlela – spíš se vždycky snažím lidi hodnotit „kus od kusu“. Každý člověk je individualita a není možný šoupnout všechny jedince téhož znamení do jednoho pytle..
Třeba já jsem býk a můj starší brácha je býk taky.
Hehe – my dva jsme si charakterově tak ‚podobní‘, že ‚podobnější‘ si už ani být nemůžeme :))
Jak říkám – na znamení moc nekoukám, ale kdybych teda měla jedno nejsympatější znamení vybrat…pak by to asi byli ti bejci, přece jen. Mám mezi býky celkem dost kamarádů a známých a to rozdávačný dobrý srdce mají opravdu společný