Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Jaké znamení zvěrokruhu si myslíte, že je vám nejsympatičtější a proč?

Já myslím že asi lev a býk. Jsou to taková chápavá znamení i když lev vám někdy nevěnuje pozornost když na něj mluvíte. Býk je takový že hodně rozdává a dělí se a má radost z vašeho vítezství, ale lev je trošku žárlivý. Lev je ale zase věrný a spolehlivý. A kdo je vám nejsympatičtější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, barnajka, briketka10 před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

můj taťka byl Býk, učil nás chytat ryby, hrát fotbal, malovat střihy a podle nich šít, měl s náma velkou trpělivost a nikdy na nás nekřičel, byl velmi chytrý..ale jednou mě vytáhl od stolu u babičky, počítala jsem třešně v misce, jestli jich mám stejně jako ségra,( dělaly jsme to furt – dvojčata ) ani mě nezbil já se i přesto počůrala strachy, co kdyby, byly mi 4 roky na to nikdy nezapomenu !
nejvíce mám ráda Kozorohy to jsme jako jedno tělo a duše..
potom Blížence a Střelce pro jejich zábavnou povahu..
Doplňuji:
Panna jsem já..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Lev? Ani zanic.Tito jdou za svým cílem bezohledně i přes mrtvoly.Býk? Asi ano.Kozoroh,blí­ženci,štíři,střel­ci,ale hlavně panna!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Óóó jééé…bejčice děkuje za maximálně pozitivní charakteristiku :)

Musím se ti přiznat, že nad oblíbeným znamením jsem ještě nikdy nepřemýšlela – spíš se vždycky snažím lidi hodnotit „kus od kusu“. Každý člověk je individualita a není možný šoupnout všechny jedince téhož znamení do jednoho pytle..
Třeba já jsem býk a můj starší brácha je býk taky.
Hehe – my dva jsme si charakterově tak ‚podobní‘, že ‚podobnější‘ si už ani být nemůžeme :))
Jak říkám – na znamení moc nekoukám, ale kdybych teda měla jedno nejsympatější znamení vybrat…pak by to asi byli ti bejci, přece jen. Mám mezi býky celkem dost kamarádů a známých a to rozdávačný dobrý srdce mají opravdu společný

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek