Frogman

Jaké znamení dát řidiči protijedoucího vozidla, aby zhasl dálková světla?

Kolikrát se mi stane, že večer někam jedu a protijedoucí vozidlo má zapnutá dálková světla, nezbývá mi nic jiného, než přibrzdit a koukat směrem do škarpy…
Dost mě to už štve. Nejraději bych mu tam ty dálková světla také zapnul, ale to by zase neviděl on a vlítl by do mě. Chápu, že si to třeba neuvědomí, to se stane.
Jediné, co mě napadlo, je, že bych na něj jen blikl dálkovými světly, aby si to uvědomil.

Jak byste to řešili vy?

Díky za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Bliknu mu dálkovýma.

Další odpovědi
cukrar

Normální řidič někdy zapomene ztlumit, takže stačí bliknout a on to pochopí, pokud nemá špatně seřízena světla a svítí tlumeným. Pak se diví, proč na něj blikají..

Drap

Zablikat na něho světelnou houkačkou. Někteří ale stejně neztlumí.

redy

No a když za váma jede intoš, s dálkovejma to je taky brůtus…

Některý jsou nezodpovědný šílenci…

Jinak bliknu, to je asi všechno, co můžu udělat.

anonym

Jedině bliknout dálkovýma.

ReHu

Jako všichni ostatní normální. Probliknu.
Horší je, když s dálkovýma světlama jede nějakej dobrák za tebou.

lexx

modrý maják na střechu