salsa verde

Jaké znaky vykazuje mrcha?

myslí se tím ženská mrcha. jaká je obecně? jak vypadá, jak jedná? znáte nějakou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Znám jich dost,tedy vážně dost,,,rysy vypočítavá,prol­haná,bez jakýchkoliv mantinelů,je to prostě bestie…

• zdechlina

• mršina

• potvora

Zdroj: http://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/mrcha

Další odpovědi
anonym

tak takovou asi zná každý je to zákeřná osoba nepřející a lstivá

hanulka11

Ženská mrcha-to je prostě nepříjemné stvoření -potvora každým coulem, oklame , ošidí, pomluví,využije ve svůj prospěch každé situace. Vypadá jako každá jiná ženská,ale svým chováním se změní v mrchu.

ten který je

Ve všem souhlasím s kropítkem,jen ještě doplním že je zajímavé že mnoho mužů mrchy přitahují.Vyšla o tom i kniha.Dáváme leckdy přednost mrše před hodnými ženami.Nevím proč.

Miroslavst

Tak o tom bych mohl povídat. Dnes byla taková u nás v práci, ale jelikož toto je veřejná stránka nemohu sdělovat veřejně své poznatky o této osobě.
Slovník mi rovněž nedovoluje definovat ani obecně o koho se jedná.