Jaké značky/výrobci satelitů jsou solidní?

Když si vyberu satelit od TechniSat,Top­field,Mascom. Udělám chybu?
Jak se projevují neduhy satelitů od neznámých výrobců nebo méně známých, třeba Sencor?

Nejlepší odpověď
anonym

spíš než řečmi o solidnosti výrobců, které jsou naprosto plané … zaměřil bych se spíš na konkrétní zkušenosti s konkrétním produktem které najdete třeba v uživatelských rezenzích na heureka.cz … často i ten sencor dodá stejně vyspělý produkt jako jeho věhlasnější konkurenti, takto to skutečně už nelze zobecňovat. Zvlast v pripade sencoru ktery sam vlastne nic nevyrabi, kazdy produkt mu vyrabi skoro jina fabrika takze kvalita je u nej model od modelu velmi ruzna.

pokud snad budete mit tu smulu a narazite na vylozene nepovedeny produkt (v mem pripade to byl zrovna topfield) ktery se napriklad pravidelne resetuje pri sledovani hd kanalu kvuli nedostatecnemu chlazeni … pak samozrejme prichazi na radu reklamace, ale vidite ze se to zadne znacte nevyhne … spis porovnejte konkretni modely nez znacky, kdyz porovnavate znacky zjistite pozuze to ze jedna je vzdy drazsi nez jina nic vic, o kvalite to nemusi vzdy vypovidat tak spolehlive jako uzivatelske zkuzenosti.

Další odpovědi
elektrikář

Vyplatí se poptat u sousedů s čím jsou spokojení a co dané lokalitě nejlépe funguje, velikost paraboly a snímače. rejsívry jsou už skoro stejné u značkového platíte reklamu a možnost servisu.