Nitrol

Jaké změny v politice a v celé republice by měli podle vás nastat?

V první řadě by se lidé měli naučit toleranci, měla by zmizet korubce ve všech politických i společenských vrstvách. Jednoduše aby si všichni uvědomili, že jsme si rovni a nejsme zvířata (dle mého názoru někteří jsou …).
A než něco řeknou tak by si to měli rozmyslet. Když má někdo nějaký názor o někom nebo něčem tak by si ho měl nejprve rozmyslet a pak tento názor říci.
Pokud někdo něco tvrdí o někom koho osobně (nebo alespoň vzdáleně) nezná tak by měl radši být sticha a chvíli vyčkat a poznat toho daného.

Nejlepší odpověď
www

Dle mého názoru je zatím zbytečná diskuse o tom, co by mělo být jinak.
Nejprve se totiž musí změnit myšlení nejen politiků, ale všech lidí. Z těchto řad jsou totiž voleni naši zástupci. K tomu ale bude potřeba vyčkat (stejně jak tomu došlo u vyspělejších demokracií jinde) na novou, vyspělejší generaci, která tyto politiky nahradí.
P.S: ty si prozatím můžeš zlepšovat češtinu 😉 .

Další odpovědi
charliesheep

Se změnami je třeba začít u lidí,u každého z nás.Když se naučíme uvažovat,chovat se k sobě slušně,šetřit ve všech oblastech a efektivně využívat dané možnosti,pak můžeme opravdu přemýšlet o tom,jakým způsobem a jakým směrem jít i v politice naší republiky.I kva­litní a dobré politiky je nutné vychovat,jak doufám,současnou garnituru snad brzo nahradí odborníci,kteří nebudou chtít na svých postech pouze zbohatnout,ale něco skutečného dokázat.Bavit se o tomto konkrétně je na opravdu dlouho,ale je to určitě potřebné.

huxa

v politice? aby šli peníze do potřebných věcí, což dnes většina peněz jde, ale ten zbytek bohužel ne.
v republice? aby si lidi uvědomili, že nesmí skrblit a radši si připlatit za kvalitní, český výrobek. Je to logické-budete více utrácet, podniky budou více vydělávat a prodávat-najmou více zaměstnanců a budou jim moci lépe platit-jeslti by se takto zachoval každý, všichni by dostali přidáno, ale chce to více utrácet a nekřečkovat.