Rokio

Jaké změny byste udělali, pokud byste byli prezidentem U.S.A. (otázka je čistě hypotetická)?

Místo Donalda Trumpa byste byli prezidentem jednoho z nejmocnějších států vy. Jak byste naložili se svojí mocí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prohlásil bych USA provincií Valašského království, páč i Ivana odtamtud pochází (skoro). Jeho veličenstvu Bolkovi I. bych předal veškerou moc, jen tak se USA stane zemí spravedlivou, moudrou, nedemokratickou a srandovní. Už tak má nakročeno (ťedy aspoň v těch druhých dvou vlastnostech).

Další odpovědi
dubraro

Clintonová – #
Obama – #
Soros – #