Glondajka

Jaké zkušenosti máte s Elephonem P2000 ? Běží jak má ? Popřípadě kde ho po netu nejlíp koupit ?

Pandawill.com, everbuying.com a etotalk.com píší najiných forech, že jsou s nimi problémy.

Odpovědi
huxa

Že je úplně k ničemu.

Ladič pian

Kdo shání mobil a chce ušetřit, nechť se posadí k počítači s internetem a zadá sám sobě podmínky: nechci utratit víc než 2500 korun. Na tom základě navštívíte stránku Heureka.cz a vybíráte z několika osvědčených značek. HTC, Samsung, Nokia. Také Lenovo. Porovnejte parametry mobilu: možnost přidat paměť, 1 nebo 2 procesory, baterie 2000 mAh / 7,4 Wh, fotoaparát aspoň 5 Mpixel. Na systému ani moc nezáleží. To je věc vkusu a názoru.
Dejte si práci se čtením negativních recenzí. Kolikrát ty recenze neříkají nic. Vzpomínám jak tam někdo psal že druhý den nefungovala přisvětlovací dioda ale že to nevadí a na svícení používá baterií a že je spokojen. Další psala, že se mobil drží dobře v ruce, že pěkně padne do ruky. Je dobré zeptat se předem, ale nevím jestli mobil potřebujete na fotky a mail, nebo zatoužíte po satelitní navigaci. Mapa od Openmap je ke stáhnutí zdarma a to i používání.

Napište si podle přečtených parametrů požadavky co má mobil obsahovat. Špatné zkušenosti uživatelů vás nasměruje ke značce za kterou jste ochotna zaplatit i víc než je těch 2500,–. Já takhle hledal 1 den, 2. den znovu abych se ubezpečil, že si ty peníze prodejce zaslouží. Lenovo.