beatab

Jaké životní cíle jsou v nabídce na hře The Sims 3?

A je tam něco jako profesionální kuchař?
Doplňuji:
Moc se vám všem omlouvám za to, že jsem do hry The Sims 3 tak zakoukaná. Prostě se mi líbí. Je to MŮJ názor. Ale myslím, že už stou hrou přestanu „spamovat“, aj kříká Brrušinka.
Prosím jen o odpověď na tuto otázku, děkuji.

Nejlepší odpověď
gnosis

no byly tady uz horsi spamy, ale muzes ty otazky rozprostrit do vice dni, to uz vadit nebude:) nebo si to najit na netu tady: http://sims.wi­kia.com/wiki/The_Sim­s_3

tady mas VSE o hre. ale pozor! at si nepokazis prekvapeni, ja si tohle procitam jen kdyz vazne potrebuju.

a ano, je tam i profi kuchar, mimo SPOUSTU jinych.

Další odpovědi
nikolenka25

myslím že ne jen když dosáhneš 10 urovně kuchařiny tak jsi mist ;)
Mě se taky moc libí Sims a nemyslím si že tu spamuješ ;)

Berušinka

Nespamuj tady pořád s tou hrou