savyla

Jaké ženy se líbí v téhle pojašené době?

Jaké se dnes líbí ženy?V pravěku to byli baculaté prsaté ženy pak se to prolínalo s extrémě hubenými atd.
Co se třeba zrovna vám líbí.Jako vlasy oči atd.Myslím že jsou to jen předsudky protože by se partneři měli zajímat spíš o inteligenci a povahu než pro vzhled ale i přesto by mne to zajímalo.Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Extrémě hubené nepřirozené ženy se prolínají až několik málo posledních let. Ženská má vypadat jako ženská a ne jak tyčka od plotu.
A pokud vypadá jak ženská, tak se mi líbí všechny, je uplně jedno jestli černá nebo blond, popřípadě zrzka.. A s barvou očí a dalšími věcmi je to stejné. Nejdůležitější je vzájemná sympatie.

Další odpovědi
Rocker

Černovlasá,men­ší,hubená,zele­nohnědý oči

pravýmu klukovi je jedno jak vypada.pro neho je nejduležitejší jaka je uvnitř.
Doplňuji:
jestli mysliš ty lepší jako hezký,tak mozna tak blbí ne?

bolak

jak říká bratr Rocker↓↓↓

hubená
dlouhý černý vlasy
oči dvě nebo jedno a pásku přes druhý; barva to je fuk
zuby, alespoň vpředu, na stoličkách ani třenovejch nesejde, ty nejsou vidět
minimálně jednu ruku aby měla
hodně pih, hlavně na rukou (na ruce)

a žádný ty sichrhajsky v ksichtě nebo někde jinde!

773038948: pravej kluk, ten ať si vybírá jak je libo! …aspoň na nás, co sme levý, zbydou ty lepší kousky…

suaeda

Ve starém Egyptě byla idolem štíhlá kráska. Ve starověkém Řecku to byly spíše baculky a tak se to šlo v historii vlastně pořád.
Dnes mi připadá že idolem je (beru podle manekýnek) hubený vysoký kostlivec s větším (uměle vymodelovaným) poprsím.
Osobně se ohlédnu za pěknou tak akorát rostlou ženou – to co vytvořila sama příroda. Aby tam co má něco být aby tam něco bylo a tam co by nemělo, aby toho tam moc nepřebývalo.
To co je uvnitř, což je hodně důležité to se pozná až později.

arygnoc

v mojom veku už skoro všetky.
no dobre, štíhle, krpaté (vzrastom malé), hubaté, vtipné, nejaký ten vlas na hlave neuškodí, môže byť aj pestovaný (fialová nie!).
Od 16 hore – horný limit oznámim po konkurze.

PS: nie cyklistky, konkrétne tie, čo ma na to mučidlo budú nútiť sadnúť si, čo im nevadí moje ochutnávania dobrého vínka, čo im nevadím.

To ani nie sú veľké nároky, že, dámy?

quentos

Dnešní obecný vkus společnosti, to snad ani nebudu komentovat, to spěje někam slušně řečeno do háje. Začala s tím Twiggy – kolik ta už má nepřímo na svědomí životů anorektiček…
Snad už se to od její doby trochu umoudřilo. Mě vždycky dostávaly menší křehké (avšak ne vyhublé) tmavovlásky, ovšem hlavní byla přítomnost nedefinovatelného charizmatu, příjemné uvolněnosti, smyslu pro humor, inteligence… pak jde vzhled tak nějak stranou.

briketka10

bolaku to bych se ti líbila, ale jsem jen starší škodá :D

anonym

Mě se líbí ošklivé ale sexy holky, malá prsa, můžou mít trochu bříško, pěknej zadek
Doplňuji:
ps. co nejpřirozenější zjev, žádné barvení vlasů, umělé kudrlinky atd., a hlavně žádné holení 😉