Michal Kole

Jaké zdravotní následky by měla žena a nenarozené dítě v děloze, kdyby vyhlásila protestní hladovku a týden nejedla?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohlo by to mít následky až ty nejhorší. Nedá se přesně říct, u každé by se to projevilo zřejmě jinak. Taková žena by však neměla vyhlašovat hladovku, ale vyhledat psychiatra.

Další odpovědi
terry

Žádná normálně uvažující těhotná žena by o tom ani neuvažovala.

I_hate

Když se doma pozorně podíváš do zrcadla, zcela jistě ty následky uvidíš.