Avatar uživatele
HonzikPernik

Jaké ZDRAVÉ sladké potraviny jíst?

Dozvěděl jsem se, že ve většině jsou vždy chemické emulgátory vůči zdraví nezdravé a člověk z nich může mít nevolnosti a také umřít. Ale mlsat je duležitý děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3812 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Andrej99

Zkus sušené ovoce ;) meruňky atd..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

I nadměrné mlsání sladkostí je vyloženě nezdravé!
Vše, co se dnes v obchodní síti prodává, musí být důsledně kontrolováno a neotrávíš se z ničeho, ani z těch Eček 😁
Doplňuji:
Tedy tip: čerstvé ovoce, sušené rovněž (ovšem nedoslazované), sladká zelenina, med, ap.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
lucie1312

Přesně ovoce sušené i nesušené,třeba jahody 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Můžeš denně „štáflíček“ čokolády, čili jeden „řádek“, kde je kakao zastoupeno minimálně ze 70%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

No- mně přijde, že vše (jídlo),co je snězeno s chutí, ale s opravdovou a v rozumné míře, nemůže člověku nikdy uškodit. Tak jestli se sladkým vyloženě „netláskáte“, tak zahřešit si občas čímkoliv je asi (podle mě) lepší, než se trápit myšlenkou, že to a to jíst nemůžu, protože to obsahuje to a ono…
A to, že jsou ve většině sladkých pokrmů emulgátory- není emulgátor, jako emulgátor… Možná byste se divil, co v jiných, zdánlivě zdravých potravinách, jíte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mám-li chuť na sladké,
dám si většinou pár hrozinek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ales Pavouk

Sušené ovoce je skvělé a taky jsou dobré topinambury máčené v čokoládě 🙂 Objednáváme si je s manželkou z https://www.di­atop.cz/ a skoro nikdy nevydrží do druhého dne 😁 . Příště toho musíme objednat víc, aby nám vydržely alespoň na pár dní 😁 .

před 1371 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek