huxa

Jaké zbraně a hry celkově preferujete, z minulosti, přítomnosti, nebo budoucnosti?

jako zástupce si dovolím označit za minulost CoD 2, za přítomnost CoD 4 a za budoucnost Half-Life

Nejlepší odpověď
Conchus

Zbraně žádné, z her šachy, jsou věčné.

Další odpovědi
RedC22

Hlavně budoucnost a přítomnost. Třeba Crysis, Half-Life, Counter-Strike jsou parádní hry. Nepohrdnu ale ani minulostí. Age of Empires (až na trojku) nebo třeba Commandos jsou zatraceně dobrý hry.

kobranek

Zbraně žádné, Huxo a her bylo už asi milion (Jaký? např. Dračí oko, Freedom Force, Minecraft, Terraria, Šachy, atd…). :)