Jaké zaměstnání vybrat, když chci nechci pracovat s lidma?

Ahoj lidi, měl bych takový dotaz. Jsem samotář, který ne, že by nevycházel s lidma, ale v blízkosti lidí se cítím velmi špatně. Stydím se a navíc nesnáším hádky a pomluvy. Prostě se nejlépe cítím sám o samotě. Proto mám dotaz, můžete poradit nějaké zaměstnání, kde bych neměl styk s lidma? Napadl mě spisovatel, ale nevím, jestli k tomu mám talent. Jinak nic víc už. Nejradši bych zůstal celý život zavřený v pokoji a nikam nevycházel. Díky moc za odpovědi.
Doplňuji:
nejvíce mě baví sport. pak knihy. uvažoval jsem nad spisovatelem, ale nevím jestli k tomu mám talent. pak nějaký trenér, ale tam je práce s lidma, nevím, jestli bych to dal :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co strážce majáku...

Další odpovědi:

Stříbrný

Úplně bez lidí to asi nepůjde, vždycky bude
potřebná min. komunikace o zadání/zakázce apod.

Co programování?

Nebo jazyky:
Zakázky (překlady) lze přijímat i odevzdávat
prostřednictvím internetu nebo zasílat poštou,
komunikace by se mohla omezit na minimum.

Bronzový

Dělal bys měl především to, k čemu máš vlohy a co tě baví ...
Jinak vše se v průběhu let dost mění, jako dítě jsem byl dost nesmělý, ještě v první práci jsem měl problém někam zatelefonovat, ale po letech otrkávání už vedu sám jednání ...

Pokročilý

A co tě baví dělat, co děláš nejraději? V čem jsi dobrý? U čeho se cítíš šťastný a nevnímáš čas?
Nejprve si odpověz na tyhle otázky a pak se rozhodni podle toho.

Zlatý

soustřeď se na to, jak s touhle diagnózou urvat něco od státu ..prací ti to asi nepůjde

Pokročilý

Zajeď do nějaké bezpečnostní agentury a nech se hodit na ostrahu nějakýho opuštěnýho baráku. Budeš tam sám, akorát budeš muset nějak překousnout po 24 hodinách střídajícího kolegu. :)

Pokročilý

Nepises kolko ti je rokov, co studujes. Hadky a pomluvy nema rad nikto (normalny).
Zrejme mas spatne skusenosti, dobry kolektiv ti pomouze naucit sa s ludmi vychadzat, len si este nenatravil na spravnych ludi. Treba tomu dat este sancu ;).
Ale ked uz chces tak napr. praca s hluchonemymi alebo napriklad knihovnik. Sikovny remeselnik tiez, na obchodne veci mozes mat ludi.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Fienir

Programování určitě ne, je to práce v teamu.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.