lucie1312

Jake zakony v ČR potrebujeme?

Pisu takovou praci a potrebuji vas nazor,jake zakony u nas potrebujeme-uvitam kazdy nazor :) Dekuji.

Nejlepší odpověď
Agneta

Potřebujeme zákony, dělané v náš prospěch a pro nás, abychom měli pořádek a spravedlnost.
Zákony mají bojovat proti křivdám a bezpráví.
Mnoho lidí je odsouzeno za něco, co neudělali – a na to by měl být taky zákon, aby se to nedělo:D

Další odpovědi
gecco

Hlavně zákony vymahatelné a vymáhané…
😉
K čemu je halda ´písmenek´ v zákonících, když praktická vymahatelnost (uplatnitelnost) práva je mizerná?

ten který je

Potřebujeme zákony které by platili pro všechny a které by neuváděli občany do nebezpečí a ohrožení života.