jiriii

Jaké zahraniční serialy si pamatujete z pořadu Magion nebo Vegy?

Doplňuji:
Já si matně pamatuju serial kde parta děti cestovala snad i v čase a pronásledovala je parta takových snad ufounů v lidské podobě v kvádru. Pamatuji si toho tak málo že ani nevím zda se mi to nezdálo.:-D Bylo to takové scifi pro děti.

Nejlepší odpověď
iceT

Asi dávali i Vinnetoua,seriál Fr.
http://www.ed­na.cz/edna-novinky/10-poradu-z-vegy-a-magionu/
ty vyjmenované v odkaze si pamatuju všechny,ale z hlavy bych si určo nevzpomněla,přece jen je to už pár let.
Doplňuji:
No a taky Sandokan a Jack Holborn,Rodina Nessova,

Další odpovědi
kapka

To je těžké, já už nevím jistě, jestli to bylo v rámci těchto pořadů, myslím, že ano, ale např. Děti z kouřové hory, Skippy, dál si nemůžu vzpomenout. :)

anonym

Smolíkovi.

anonym

…a také Smolíky.

Hamon

Že já hloupá si nevzala Pištu Hufnágla! – Rodina Smolíkova
A budu požárníkem! – Dráček Soptík
Vzhůru na palubu dálky volají… – Dva roky prázdnin (snad)

Boban Kh

A co Čáryfuk?