Andyna Č.

Jaké (z čeho) jsou příjmačky na psychologii na Masarykovu univerzitu v Brně?

Odpovědi
Kelt

Proč si nenapíšeš přímo na tu školu? Tam určitě odpoví, tady nemusí mít nikdo s tou školou nic společného.

klumprt

Tři věci se mi nechtějí:

  • věřit, že by to nebylo na stránkách MU,
  • hledat to pro někoho jiného, zejména pokud bych musel nejdřív hledat fakultu, která má obor psychologie (nejspíš FSS),
  • smířit se s tím, že uchazeči o studium na VŠ si to nejsou schopni najít sami.

Ale abych aspoň trochu odpověděl. Podle mě tam určitě bude test studijních předpokladů. To je takového něco jako IQ test, ale trochu šířeji zaměřený. Některé obory mají jenom TSP, některé vyžadují ještě nějakou speciální zkoušku k tomu.