rottkiw

Jaké weby napadli Anonymous ?

Nejlepší by byli úplně všechny weby, potřebuju to na projekt do školy.. :) Díky :)
Doplňuji:
Michal : To si vypsal jenom od Anonymous Čr, ale já bych chtěl i od ostatních.. Prostě uplně všechny a né jenom od českých :) Ale i tak díky .)

Nejlepší odpověď
anonym

Najdi si jejich mezinárodní web, kde je přehled aktivit, jimiž se chlubí.

Další odpovědi
siva01

Takových webů jsou už stovky.. Nejde je jen tak výjmenovat. Je to mezinárodní hnutí. Doporučuji sledovat kanály na sociálních sítí, které řeší takovouto problematiku.

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/Czech­.Cyber.Army

Michal Kole

OSA, vlada.cz, EKCR, možná ještě nějaký

tomáš007

Myslím, že napadli stránku slovenského parlamentu.( nebo vlády )