Daniel16

Jaké vzdělání je potřeba k funkci letušky/stevarda? Jak probíhají náležité zkoušky? Jaký je průměrný plat?

Doplňuji k poslední otázce. Tuším, že výše platu se mění v závislosti na to, u jaké letecké společnosti člověk pracuje. Ptám se tedy na průměrný plat např. u ČSA.

Odpovědi
Shaohao

maturita, zadne viditelne kerky, uplavat nekolik bazenu do casoveho limitu, plat je ruzny, vetsinou je nejaky zaklad, pak za kazde pristani plus hodinu ve vzduchu se ti plat zveda.. travelservice par let zpatky, kazdou sezonu nabiral sezonni pruvodci