zjentek

Jaké významy má spojení- klasifikační faktor?

Nejlepší odpověď
Emefej

Já to vídím tak, že klasifikační faktor je nějaká veličina, podle které něco třídím.
Doplňuji:
Byl jsi na lyžařském výcviku? Klasifikačním faktorem pro zařazení do družstev byla schopnost sjet cvičnou louku.

Další odpovědi
Mapel

Máme růrné faktory – paramerty. Měřítko určité skuteřnosti
Zdravotní faktor – vyjadřuje stav našeho zdraví
Adrenalínový faktro – jak vysoce se nám zvedne adrenalím
Klasifikační faktor – hodnotíme stupnicí určitou dovednost. Znalost matemetiky, češtiky, ale i hodnocení krasobruslařství a­pod.