Georgo2010

Jaké vývojové prostředí je nejvhodnější při programování vlastních aplikací na android?

Odpovědi
SinceX

Záleží na typu programu. A hlavně na podpoře platformy.
Někdy je lepší zvolit Javu, kvůli jeho nepřeberným možnostem. Připojení na FTP, připojit se k databázi. Nevýhoda je, že je složitá a zátěžová na průtok CPU a to tedy někdy dokáže pěkně zamávat.
Existuje snad i Android STK, což asi bude nejpravděpodobnější možnost dobrého programování a nejlepší podpory pro Android.