Avatar uživatele
LucinkaLLL

Jaké vysvědčení je důležité?

Jaké vysvědčení je důležité na střední?
Doplňuji:
Jaké vysvědčení je důležité, abych se dostala na střední..?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Odpoveď byla označena jako užitečná

Z osmé a půlky deváté třídy. Případně na umělecké školy a jiné, kde dáváš přihlášku ještě před pololetím v devítce, je potřeba i sedmá třída. ;) Myslím, že jenom druhé pololetí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?LucinkaLLL Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Na přihlášky na VŠ se píší známky z vysvědčení z 3. ročníku SŠ (obě pololetí) a 1. pololetí 4. ročníku. Z 2. pololetí 4. ročníku je vysvědčení de facto nezajímá, tam je zajímá maturitní.
Pokud na VŠ nepůjdeš, tak je důležité mít opravdu pěkné maturitní vysvědčení, protože to budeš ukazovat pak jako potvrzení o tom, žes úspěšně odmaturovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Vesměs žádné.
Pokud studium ukončíš maturitou a na VŠ nepůjdeš, tak by nebylo od věci mít pěkné maturitní vysvědčení, protože ho pak budeš celý život ukazovat jako potvrzení o nevyšším dokončeném vzdělání.
Pokud půjdeš na vejšku, tak už je to tuplem jedno, jen minimum (snad už žádné) VŠ zajímají známky ze střední a to ještě jen z profilových předmětů.
Doplňuji:
K přijímačkám nastřední chtějí z celé osmičky a z půlky devítky, některým školám stačí jen pololetí devítky, ale to si najdeš na webu každé konkrétní školy.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo – použij vyhledávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Na vejšku, kde se nedělaj přijímačky, chtěj vysvědčení z konce 1. – 3. ročníku a z pololetí 4. Proto jsem si nevěřila, že mě vezmou na jednu školu, tak jsem raději vsadila na přijímačky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marast

Pokud možno co nejlepší 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Všechny jsou důležitá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Mě kvůli 2× čtyřkám a jedné trojce na maturitním vysvědčení odmítli zaměstnat.

takže musíš mít samé jedničky, aby ti zaměstnavatel nemohl říci ani popel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek