mosoj

Jaké výhody či nevýhody má položení dlažby na pokos ?

Doplňuji:
Prosím o zhlédnutí otázek na konci pořadu.
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1124601187-bydleni-je-hra/406235100081038

Děkuji beerovi za odkaz.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Hlavní nevýhodou je větší prořez, výhoda může být akorát v zajímavém vzhledu.
Doplňuji:
Sice jsem se zatím nedozvěděla jaké má výhody dlažba na pokos ( stejně se mi nelíbí ), ale uložila jsem si pořad do oblíbených a budu si to užívat. Díky 🙂

Další odpovědi
Dochy

Nemusí to vypadat tak sterilně, trochu to může opticky přidat prostor. Samozřejmě je pokládka o chlup složitější a budou větší ztráty.

Drap

Funkce je naprosto stejná. jde jen o vizuální vjem.

briketka10

já četla na koso :))

mosoj

To ale zas ta tak nesrozumitelné není, horší by bylo na kosu .

mosoj

Sůva: kutilka se nezapře .

Sůwa

🙂