CA Zájezd

Jaké výhody a nevýhody mají jednodenní zájezdy? Jezdíte na ně, na jaké a kdy?

Kam jezdíte na jednodenky? My jezdíme všude možné, není to finančně ani časově náročné a je to fajn způsob jak strávit část vikendu, relaxací, lyžováním, v termálech, plavbou lodí nebo na poznávacím zájezdu.

Nejlepší odpověď
terry

Na jednodenní zájezdy nejezdíme. Na 1 den si děláme výlety sami.

Není to reklama, že ne?

Další odpovědi
zl@tk@

Jestli myslíš různé předváděcí akce maskované jako zájezdy s občerstvením tak ty rozhodně NEBRAT. Myslím, že na NETU je dost možností si nějaký zájezd naplánovat sám, a jet se podívat tam kam chci já a nenechat se omezovat někým jiným, který mi bude vnucovat deky nebo hrnce.

briketka10

přiznám se, že jsem jezdila s mamkou, protože neměla s kým vyrazit na různé předváděcí akce nic jsme nekupovaly, jen kvůli té cestě aby se někam podívala, daly jsme si kávu poslechly si to co tam říkali, jednou či dvakrát si mamka koupila koňskou mast a Lanolin, jo vlastně v tombole, jsem vyhrála cestovní žehličku je perfektní a mamka tašku taky bezva, pak oběd a jelo se domů..za tu cestu to ale pro mamku stálo..už tu s námi není..

lukas.zmizik

ja prakticky kazdy den, neb je to moje prace