mirecka77

Jaké vybrat povlečení?

Velmi se mi líbí tyto povlečení:
http://www.bo­natex.cz/povle­ceni-apetitna/povleceni-z-bavlneneho-satenu

http://www.bo­natex.cz/povle­ceni-star-modre/povleceni-z-hladke-bavlny

http://www.bo­natex.cz/povle­ceni-zebra/krepove-povleceni

Ale absolutně nevím jaký materiál, chtěla bych co nejpříjemnější. Díky Mirka

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to je oříšek, každý preferujeme něco jiného …já osobně jen bavlnu v každé roční době.
Satén je příjemný na léto
Flanel na chladnější období roku
tak se spíš řiď podle toho co je ti a tvému partnerovi příjemné

Jednou jsem koupila satén povlíkla a v noci jsem si musela postel převlíknout- nemohla jsem spát , jak píši …záleží na každém jedinci.

Další odpovědi
chudst

Ja vzdy kupuji na povleceni 100% bavlnu a to splnuji vsechny tri vase odkazy. Z tech se mne osobne nejvice libi odkaz cislo 3. Jednicka se mi moc nelibi a dvojka je hezka, ale 3 hezci. Nicmene to je na subjektivnim pocitu, pokud se nemuzete rozhodnout, napiste si na papirky 1, 2 a 3, obratte je, zamichtejte a jeden vytahnete :) Anebo si udelejte vytah z odpovedi tady z tohoto tematu. Nebo se zeptejte doma na nazor…

Je to jen subjektivni nazor, tedy zadny neni dobry a zadny neni spatny.
Doplňuji:
Hezky to zkonstatovala hanulka11, na to jsem pozapomnel – obecne tomu tak je. Ale ja mam stejne nejradeji bavlnu, at je leto nebo zima.

modroočka

Kupuji bavlněný satén, u firmy Matějovský, a jsem nadmíru spokojená, zapínání na zip a velký výběr. Z Bonatexu jsem si objednala 1 x a hned jsem vracela,nebyla správná barva jaká byla na obrázku.

johana 56

Celý rok používám jedině bavlněné povlečení.Mně by se nejvíc líbila trojka.

fablen

líbí se mi povlečení zebra nebo modré.
Velice kvalitní povlečení vyrábí i firma Staněk (k zakoupení v Makru). My doma máme rádi povlečení krepové + froté prostěradla.