Lucyfer

Jaké vložky zvolit do pracovních bot?

Horší obuv jsem ještě neměla… po osmi (někdy i více) hodinovém stání mě velmi bolí paty, neboť je vnitřek na došlap tvrdý. Zkoušela jsem gelové antišokové podpatěnky značky Svorto, ale mám pocit, že jsem jen zbytečně vyhodila peníze. Znatelnější rozdíl byl, když jsem (z nouze) k těmto podpatěnkám přidala do zmiňované obuvi ještě vložky z nike tenisek (nevím, z jakého jsou materiálu – nějaká gumově-molitanově-pěnová hmota 😁 ) … Tudíž by to chtělo něco měkkého se zvýšenou patou, a nejlépe savé (neprodyšný materiál umocňuje pocení chodidel). Budu vděčná za každý tip!

Nejlepší odpověď
Kepler

Je pravda, že pracovní obuv je velmi vzdálená té ideální, protože ani zdaleka se neblíží anatomickým požadavkům lidského chodidla. Nemám osobní zkušenost, jen zprostředkovanou od mé kamarádky, která měla podobné problémy a velmi si chválí už jen obyčejné stélky do jakékoliv obuvi od firmy Hanák z Holešova.

Zdroj: http://www.bo­tyhanak.cz/

Další odpovědi
bolak

Já bych bral ty z reklamy, ta paní do toho nalila snad litr inkoustu, a vono to do sebe všechno nasáklo.

Proč to nemůžou mít všichni? Proč si ty nejlepší věci vždycky uzurpujou ženský pro sebe..

Kepler

Ta Hanákova obuv a stélky nejsou tak ani o materiálech (pěna, gel) jako spíš o anatomické podpoře chodidla. Něco úplně nového, nové pojetí. Kamarádka byla tak nadšená, že je sama chtěla prodávat. Bohužel Hanák nestíhal s výrobou. Jak je to teď, vůbec netuším, už je to pár let.

Lucyfer

bolak: Tu reklamu jsem neviděla, pamatujete si název výrobku?
Jinak mi někdo doporučil school, ale raději vyzkouším paměťovou pěnu – zdá se být měkčí než gel, což bych velmi ocenila.

Lucyfer

  • Scholl