nicki36

jaké vložky jsou nejlepší?

Odpovědi
pusinka50

Kup si Moneta, obal bílo-světlěmodrý, jsou cenově velmi výhodné a nemají křidélka, která se ti přilepí všude, jen ne tam ,kam mají.:-(

Bedy

Nechci ženám lézt do zelí, ale možná, že ti v rozhodování pomůže třeba http://zena.a­tlas.sk/test-vlozky-s-kridelkami-este-pouzivate/domac­nost/nakupuje­me/645169.html

seira

http://www.de­dra.cz/cz/pro­dukty/fc-collection/bo­dy&soul/pompa­dour/

Pompadour® dámské hygienické vložky nové generace pro silnější menstruaci nebo noční použití. Každý kus je samostatně balený pro maximální hygienu.

8 ks + TESTER ZDARMA: součástí tohoto balení je jednorázový tester ke zjištění stavu vaginální mikroflóry.

Hlavní výhody
•Příjemné na dotyk díky povrchu ze 100% bavlny
•Synergický čip s pozitivním účinkem na zdraví
•Maximálně prodyšné
•Vysoká absorpční schopnost (4 x více než je běžné)
•Velmi rychlá absorpční schopnost (5 x rychlejší než je běžné, díky dvěma různým absorpčním vrstvám)
•Ultratenké
•Ochranný 3D reliéf proti obtečení
•Plně automatizované balení každé vložky (bez dotyku lidské ruky)
•Vnější balení zajistí ochranu proti prachu, plísním, vlhkosti
•Velmi kvalitní a praktické znovu-uzavíratelné balení

Unikátní vlastnosti synergického čipu
• zvyšuje průvzdušnost hygienické vložky
• urychluje cirkulaci vzduchu mezi intimními místy a mimo ně
• zabraňuje výskytu bakterií, protože většina bakterií jsou anaerobní a není možné, aby zůstaly naživu v podmínkách dobře cirkulujícího vzduchu
• je známý jako nejčistší oxidant a desinfekční prostředek z přírody

Díky těmto mimořádným vlastnostem synergického čipu lze vložky využít pro zlepšení např. těchto problémů:
• bakteriální a kvasinkové infekce, mykózy, záněty genitálií
• svrbění, pálení
• hormonální nerovnováha
• bolestivá menstruace
• zvýšený krevní tlak
• zánět močových cest
• hemeroidy
• při pooperačních či poporodních stavech
• při mírné inkontinenci
• pozitivní vliv na lymfatický systém – snížení nepříjemného pocení

Jak synergický čip působí
Tělesnou teplotou a vlhkostí aktivovaný čip vyšle anionty, které produkují velké množství aktivního kyslíku. Tento kyslík nejen brání růstu škodlivých bakterií a virů, ale také chrání užitečné bakterie.