Larissa

Jaké vidíte klady a zápory v obou kandidátech?

Ještě nejsem úplně rozhodnutá, koho budu volit, jelikož v tom nemám moc přehled. Zkuste mi, prosím, napsat, jaké vidíte jejich nejsilnější stránky a co si myslíte, že by se během jejich pobytu na Hradě mohlo v ČR změnit. Ale snažte se být nestranní a až na konec napsat toho, koho bude volit vy…

Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
charliesheep

Se Zemanem žádný nový začátek komunismu nebude už jen proto,že u nás byl pouze socialismus.Ko­munismus byla idea,ke které měl socialismus směřovat.Základní myšlenkou komunismu bylo motto: Každému dle jeho potřeb..Ale to odbočujeme.Pro Zemana hovoří to,že v politice nikdy nemlžil,nebál se ostřeji vystoupit a nazvat věci pravými jmény ač je reprezentantem levice.Pan kníže je čistý pravičák,pro obyčejné lidi toho udělá pramálo,jeho vystupováníČR zrovna reprezentovat nebude a směr eurozona pro nás taky není to nejlepší.Buďme rádi za koruny.A nakonec pan kníže ani tu naši hymnu neumí. Z těch dvou je tedy můj favorit jasný.

Další odpovědi
M.

Mám spíš jen zápory.. Zeman by zde rozkradl celou republiku ještě víc, než to stihl před prezidentem, a že to pár těch korunek teda bylo. Bojím se s ním o nový začátek komunismu, sic v komunistech nebyl tak vysoko jak Fischer.. Od Karla to vidím tak, že pořádně ani nevím, co od něj mám čekat. Hádám, že s ním by zde za pár let byla € a rozhodně by se držel v EU (nesnáším Unii :) )…

anonym

Schwarzenberg by upevnil mezinárodní a světové vztahy, ale stejně povolí Kalouskovi krást tuto zem dál. Zeman by povolil domácí pálení slivovice a zároveň by spolupracoval s komunisty.